BOK tel. +48 735 976 262, +48 570 178 556Współpraca: +48 888 098 880 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
średnia ocen: 4.92

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ!

Nieprawidłowe dane

Uzupełnij

Wymagane

Zaznacz

Krystianek 4
Fajne
Filip 5
Świetna dostawa, Wszystko na czas!
Rafał 5
Profesjonalnie w 100%. Bardzo miły kontakt z firmą. Nie jest najtaniej, ale usługi są na najwyższym poziomie. Polecam
Dariusz 5
Bardzo profesjonalnie. Polecam
Katarzyna 5
Polecam! Rewelacyjna obsługa i najwyższy poziom usług. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.
Przemysław 5
Od kiedy rozpoczęliśmy współpracę z tą firmę skończyły się skargi klientów na zepsute jedzenie, oczekujące pod drzwiami godzinami. Ceny bardzo przystępne. Trochę problematyczne dla nas są wieczorne dostawy w miejscowościach pod Warszawą (musimy wcześnie wydawać paczki z dietami), ale klienci, którzy z tego korzystają są bardzo zadowolenie.
Karina 5
Przemiła obsługa i zawsze na czas. Polecam.
Krzysztof 5
Jestem właścicielem firmy cateringowej oferującej żywność eko. Z usług cateringtransport korzystam od trzech m-cy. Od kiedy korzystam z tej firmy moi klienci cieszą się świeżymi posiłkami (wcześniej mimo naszych starań nie zawsze tak było, bo paczki stały pod drzwiami klientów często wiele godzin przed odbiorem). Dodatkowo kurierzy są uprzejmi, a paczki docierają zawsze zgodnie z dyspozycją klienta. polecam gorąco!
Ania 5
Mam firmę z cateringiem dietetycznym na terenie Warszawy. Korzystam z usług tej firmy od pół roku i od tego czasu skończyły się moje problemy z dostawami diet do klientów. Doświadczenie z innymi firmami transportowymi pozwala mi stwierdzić, że to najbardziej rzetelna firma trama transportowa na rynku warszawskim. Paczki są zawsze na czas, a kontakt z przedstawicielami firmy na wysokim poziomie. Ta współpraca to przyjemność. Cieszę się, że taka firma pojawiła się na rynku! Polecam!
E & D 5
Solidna firma! Uratowali nasze paczki! Polecamy!
Aneta 5
Dzięki ct ograniczyliśmy znacznie koszty dostaw, a jednocześnie zyskaliśmy pewność, że nasze diety są dostarczane jak należy. Polecam.
Piotr 5
Bardzo rzetelna i uczciwa firma. Współpraca na najwyższym poziomie.
Sylwia 5
Catering transport to nasz wybawca! Wiele miesięcy borykaliśmy się z oszukańczymi, rzekomo największymi w Polsce dostawcami, którzy paczki z jedzeniem traktowali, jak przesyłki pocztowe. Przez nieuczciwych dostawców straciliśmy wielu Klientów. Catering transport uratował nasz biznes. Polecamy!!! :-)

Kontakt

+48 735 976 262 - Biuro Obsługi Klienta

+48 570 178 556 - Biuro Obsługi Klienta

+48 888 098 880 - Współpraca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Strefy dostaw

rzetelna-firma.jpg

krd.jpg

© CateringTransport 2022